مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

سوالات-پزشکی

DOOBIS

فروشگاه مگاطب در این بخش محصولات برند DOOBIS را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه کرده است.

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 9 محصول
قیمت : 57,600 (تومان)
سوپر وی بیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول سوپر وی بیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

سوپر وی بیس:

آمینو اسیدهای شاخه دار ( لوسین ، ایزولوسین ، والین ) آمینو اسیدها واحد های ساختمانی پروتئین هستند.
وقتی شما یک غذای پروتئینی را میخورید ، در معده و روده به آمینو اسیدهای شخصی تبدیل میشود و آمینو اسیدهای شاخه کوتاه که به اندازه کافی کوچک هستند از طریق جریان خون جذب میشوند.
این اسیدهای آمینه به دلیل ساخت مواد شیمیائی که مغز را قادر به فعالیت مطلوب میکنند.
همچنین نقش ساختمانی در بدن بسیار مهم هستند.

سوپر وی بیس superWhey Bis
قیمت : 57,600 (تومان)
قیمت : 42,000 (تومان)
گین بیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول گین بیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

گین بیس :

گین بیس محصولی از صنایع غذایی ایلیا پارس حاوی کربوهیدراتهای ساده وپیچده وپروتئین هایی با درجه خلوص بالا می باشد،مصرف گین بیس قبل از ورزش انرژی مورد نیاز مورد نیاز جهت انجام تمرینات سنگین را فراهم می نماید ومانع از افت ذخایر گلیکوژن در عضلات می گردد.همچنین ترکیب پروتئین های وی و کازئین به مدت طولانی اسیدآمینه های لازم جهت ساخت پروتئین را در اختیار عضله قرار می دهند.بنابراین مصرف گین بیس پس از ورزش باعث افزایس سریع حجم عضلات می گردد.

گین بیس GAIN BIS
قیمت : 42,000 (تومان)
قیمت : 61,800 (تومان)
مس بیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول مس بیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

مس بیس :

این محصول شامل 70% کربوهیدرات و30%پروتئین وی می باشد.کربوهیدرات موجود در مس بیس باعث افزایش ذخایر گلیکوژن عضلات ،در نتیجه افزایش انرژی ورزشکار گردیده همچنین از افت قند خون ورزشکاران جلوگیری می کند. پروتئین وی موجود در مس بیس باعث می شود سطح آمینو اسیدهای خون بعد از مصرف بالا برود و ماهیچه پروتئین مورد نیاز خود را برای ساخت وساز خیلی سریع دریافت کند وحجیم شدن ماهیچه ها خیلی سریع اتفاق بیفتد.

مس بیس MASS BIS
قیمت : 61,800 (تومان)
کازئین بیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول کازئین بیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

کازئین بیس :

کازئین اصلی ترین پروتئین در شیر گاو ،بز و انسان است. کازئین یک فسفو پروتئین غالب است که تقریباً 91%پروتئین شیر گاو وپنیر را تشکیل می دهد.کازئین به صورت خیلی کمی در آب حل می شود و به صورت سوسپانسیون در شیر یافت می شود که میسل نامیده می شود. نکته جالب در مورد ملکول کازئین این است که کازئین توانایی داشتن حالت ژل در معده را دارد.بنابراین می تواند یک حالت پیوسته رهش  از آمینو اسیدها در جریان خون ایجاد کند که گاهی اوقات تا چندین ساعت می تواند به جای بماند.این مساله نگهداری نیتروژن و ساخت و ساز بدن را بهتر می کند.

قیمت : 75,600 (تومان)
گلوتابیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول گلوتابیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

گلوتابیس

گلوتامین به عنوان یک مکمل برای رشد عضله ،بالابردن وزن،بدنسازی،ورزش های قدرتی ودیگرورزش ها  موثر می باشد. شواهد حاکی است که گلوتامین در مصرف خوراکی با تحریک غده هیپوفیز پیشین میزان هرمون رشد پلاسما را بالا می برد. با این همه گلوتامین عوارض جانبی هم ندارد.رژیم های غنی شده از گلوتامین همچنین می تواند باعث محافظت از لوله گوارش شود.

گلوتابیس GLUTA BIS
قیمت : 75,600 (تومان)
قیمت : 86,400 (تومان)
وی بیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول وی بیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

وی بیس

 وی بیس 81% پروتئین خالص دارد. پروتئین وی در بدن سازی به دلیل جذب سریع نقش اساسی دارد .این خاصیت باعث می شود ماهیچه پروتئین مورد نیاز برای ساخت وساز را خیلی سریع دریافت کند.اکثر ورزشکاران معتقدند استفاده از وی بعد از ورزش سطح آمینواسیدها را درخون افزایش می دهد وحجم ماهیچه با استفاده از این آمینو اسیدها زیاد می شود. در مجموع در طی ورزش پروتئین وی با مهار آنزیم ACE  وتنگ کردن عروق جریان خون را زیاد می کند. این باعث جریان بهتر مواد مغذی برای بهبود وساخت بافت ماهیچه ای می شود.

وی بیس WHEY BIS
قیمت : 86,400 (تومان)
قیمت : 102,000 (تومان)
کربوبیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول کربوبیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

کربوبیس

کربوبیس از دکستروز ومالتودکسترین ساخته شده است.دکستروز که عموما گلوکز یا دگلوکز یا قند خون نامیده می شود به صورت طبیعی در غذاها یافت می شود.دکستروز یک واحد مونوساکارید است.وایندکس گلایسمیک(کربوهیدرات جذب شده که باعث بالا رفتن قند خون می شود)بالایی معادل 100 دارد. مالتودکسترین یک کربوهیدرات شیرین وزود جذب است که از ذرت به دست می آید. نشاسته پخته می شود وسپس اسید یا آنزیم ها(شبیه مکانیسم جذب کربوهیدرات ها در بدن)باعث می شود نشاسته به زنجیره های کوچک (سه تا بیست زنجیره مالتودکسترین)تبدیل می شود.بهترین روش مصرف استفاده از دکستروز ومالتو دکسترین به  نسبت مساوی است وبهترین زمان مصرف صبح ناشتا وبعد از تمرین می باشد.تحقیقات نشان می دهد بالا رفتن حجم ذرات غیرمحلول در لوله گوارش حرکت این لوله را کند می کند بنابراین همراهی مالتودکسترین به عنوان یک ذره نامحلول تر نسبت به دکستروز حرکت دستگاه گوارش را کم کرده باعث حداکثر ساخت گلیکوژن ،هیدراتاسیون وکارآیی بیشتر می شود. بنابراین کربوبیس با نسبت حجمی مساوی از دکستروز و مالتودکسترین یک انتخاب مناسب بعد از ورزش می باشد.کربوبیس در دو اندازه 4500گرم و2000گرم موجود می باشد.هرسروحاوی 60گرم است.

کربوبیس CARBO BIS
قیمت : 102,000 (تومان)
ایزو وی بیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول ایزو وی بیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

ایزو وی بیس

ایزو وی بیس پروتئین وی است که از روش ایزوله تهیه شده است.این محصول دارای کیفیت بالا،آلرژینیسیته  کم برای نیازهای روزانه می باشد.بدون پروتئین حجم عضلات کم می شود و عملکرد ارگانها نقصان می یابد.با افزایش وزن،گیاه خواری،پیرشدن یا بیماری های خاص نیاز بدن به پروتئین افزایش می یابد .ایزووی بیس ارزش بیولوژیکی بالایی دارد این به این معنی است که 23اسید آمینه مورد نیاز برای فرآیند ساخت پروتئین را به صورت سریع وموثر در اختیار بدن قرار می دهد.ایزو وی بیس در بسته بندی های 1500گرمی عرضه می شودوهر سرو حاوی 20گرم است.

قیمت : 36,000 (تومان)
کرابیس

فروشگاه اینترنتی مگاطب در این بخش محصول کرابیس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب قرار داده است.

کرابیس(کراتین)

کراتین به صورت طبیعی در کبد و کلیه از متابولیسم اسید آمینه ایجاد می شود و به عنوان منبع انرژی ماهیچه ای در خون انتقال می یابد.تقریباً 95% کراتین بدن انسان در عضلات اسکلتی وجود دارد.تقریباً نیمی از کراتین از غذا به دست می آید.

ورزشکاران،بدنسازان و کسانی که علاقه به بزرگ شدن حجم عضله دارند مکمل کراتین را به میزان دو تا سه برابر یک رژیم غذایی پر پروتئین مصرف می کنند.

 

 

کرابیس CREA BIS
قیمت : 36,000 (تومان)
1مجموع 9 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()